Kariéra

Jsme ALUTEC KK – jediný český výrobce hliníkových konstrukčních systémů s tradicí od roku 1994. V rámci dalšího rozvoje a zefektivnění služeb, hledáme do našeho týmu šikovného kolegu, kolegyni na pozice:

Aktuálně volné pozice:

Řidič nákladního vozidla – Skladník

Co bude Vaším úkolem?

  • Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem

  • Rozvoz zboží dle plánu (cca 3-4 dny v týdnu)

  • Příprava expedice v součinnosti s klientem (cca 1-2 dny v týdnu)

  • Účast na nakládce a vykládce vozu

  • Samostatné řešení situací na trase

  • Udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu

  • Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, běžná administrativa spojená s rozvozem

  • Příprava expedice v součinnosti s klientem

Co od Vás očekáváme?

  • Základní nebo SŠ vzdělání

  • Řidičský průkaz sk. C

  • Profesní průkaz

  • Zdravotní způsobilost

  • Praxe s VZV výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na e-mail: p.styblo@aluteckk.cz,
případně nás kontaktujte na tel. čísle 602 190 938

Obchodně technický zástupce pro Severní Moravu

Náplň práce:

  • Prezentace, prodej produktů a služeb společnosti

  • Návrh technického a konstrukčního řešení

  • Poskytování odborného poradenství

  • Zodpovědnost za rozvoj a budování obchodní sítě

  • Komunikace a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími i novými zákazníky

  • Příprava a zpracování obchodních nabídek

  • Plnění obchodních a marketingových cílů

Profil uchazeče:

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru

  • Samostatnost, odpovědný přístup, organizační schopnosti, komunikační schopnosti, logické myšlení

  • Dobrou znalost MS Office

  • Prokazatelná praxe na pozici „Konstruktér“ výhodou

  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • Základní fixní plat + motivační program dle obratu

  • Služební automobil, notebook, telefon i pro soukromé účely

  • Firemní benefity

  • Mladý kolektiv

  • Podílení se na vývoji firmy a její strategie

  • Nástup dle dohody

Katalogy profilů
a příslušenství

On-line nástroje pro zjednodušení a efektivní práci
s naším hliníkovým konstrukčním systémem.

3D katalog produktů

Odborná
konzultace

 Naši profesionální technicko-obchodní zástupci
rádi zodpoví všechny vaše dotazy.