Povedlo se nám


Poslední roky jsou pro ALUTEC KK plné změn. Nové vedení společnosti přináší od roku 2016 inovační strategii rozvoje firmy a aktivní pohled do budoucnosti.

Proměna společnosti

Od roku 2016 prožívá ALUTEC KK období změn a novinek, které postupně zavádíme do všech procesů naší společnosti.

Vážení obchodní partneři,

věřím, že všechny realizované i plánované optimalizace povedou k větší spokojenosti vás, našich zákazníků. Nejvíce viditelným posunem je rozšiřování našeho portfolia - aktuálně nabízíme více než 100 typů hliníkových profilů v 7 modulových řadách a bohatou nabídku příslušenství. Naši konstruktéři představují zhruba každý měsíc novinku pro zakázkovou výrobu, neustále roste síť našich obchodních zástupců a pracujeme na otevření dalších evropských zastoupení. 

Dlouhodobým cílem mým i všech mých kolegů zůstává odhodlání tvrdě pracovat, dále rozvíjet a hrdě nést značku ALUTEC KK jako českého výrobce a distributora hliníkového konstrukčního systému.

Ing. Petr Stýblo, ředitel ALUTEC KK s.r.o.

Ing. Petr Stýblo, ředitel společnosti

Nové výrobkové řady

Díky hliníkovému konstrukčnímu systému pracujeme dále na nových výrobkových řadách.

Modulární pracovní stoly

MPS

MODULÁRNÍ PRACOVNÍ STOLY konstruujeme dle konkrétního požadavku zákazníka, mohou být integrovány s dalšími systémy z hliníkových konstrukčních prvků a tím přizpůsobeny změnám v pracovním prostředí.

Ochranné opolocení

OPL

OCHRANNÉ OPLOCENÍ a hliníkové kryty se vyznačují vysokou flexibilitou a spolehlivostí. Umožňují použití výplně jak z pletiva, tak z plošných elementů, jako jsou polykarbonáty, plexiskla, plechové výplně atd.

Online konfigurátory

Intenzivně pracujeme na online nástrojích. Navrhněte si vlastní sestavu, dodáme vám ji.

Poptávkový e-shop

E–shop hliníkového systému

VŠE ONLINE – bezmála 800 položek skladem v našem novém E-shopu pro snadnou a rychlou on-line poptávku. Všechny produkty představujeme ve 3D modelech a s detailními informacemi pro vaši lepší orientaci. Vstoupit do e–shopu

On-line konfigurátor dopravníků

Konfigurátor dopravníků

NAVRHNĚTE SI SAMI – rychle a jednoduše si v několika krocích v našem Konfigurátoru navrhněte přesné parametry (rozměry, typ pásu a pohonu atd.) požadovaného dopravníku a vyžádejte si naši nabídku. Otevřít konfigurátor dopravníků

MSV Brno

Prezentovali jsme se v novém designu ve vlastním stánku* z hliníkových profilů.

ALUTEC KK na MSV Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh
2017 MSV BVV Brno

Náš vlastní stánek na BVV reprezentuje to, co umíme v ALUTEC KK nejlépe. Pomocí vlastního konstrukčního systému postavit chytré a ekonomické řešení ve výborném čase.

* 70% materiálu použitého na stavbu stánku jsme následně použili pro vlastní potřeby ve firmě. Ekonomická a funkční řešení nás baví.