Povedlo se 2017

Tento rok byl pro ALUTEC KK plný změn. Nové vedení společnosti přineslo inovační strategii rozvoje firmy a aktivní pohled na budoucnost.

Proměna společnosti

Právě končící rok 2017 byl pro ALUTEC KK rokem změn a novinek, které postupně zavádíme do všech procesů naší společnosti.

Vážení obchodní partneři, věřím, že všechny realizované i plánované optimalizace v tomto i následujícím roce povedou k větší spokojenosti vás, našich zákazníků.

Předsevzetím mým i všech mých kolegů zůstává odhodlání tvrdě pracovat, dále rozvíjet a hrdě nést značku ALUTEC KK jako českého výrobce a distributora hliníkového konstrukčního systému.

Ze srdce si vážím vaší náklonnosti ke společnosti ALUTEC KK a rád bych vám touto cestou poděkoval za podporu, kterou nám vzájemnou spoluprací vyjadřujete. Zároveň přeji vám a vašim blízkým vše nejlepší, hodně zdraví a životní rovnováhy v roce následujícím.

Ing. Petr Stýblo

Ing. Petr Stýblo, ředitel

Nové výrobkové řady

Díky hliníkovému konstrukčnímu systému pracujeme dále na nových výrobkových řadách.

Modulární pracovní stoly

MPS

MODULÁRNÍ PRACOVNÍ STOLY konstruujeme dle konkrétního požadavku zákazníka, mohou být integrovány s dalšími systémy z hliníkových konstrukčních prvků a tím přizpůsobeny změnám v pracovním prostředí.

Ochranné opolocení

OPL

OCHRANNÉ OPLOCENÍ a hliníkové kryty se vyznačují vysokou flexibilitou a spolehlivostí. Umožňují použití výplně jak z pletiva, tak z plošných elementů, jako jsou polykarbonáty, plexiskla, plechové výplně atd.

Online konfigurátory

Intenzivně pracujeme na online nástrojích. Navrhněte si vlastní sestavu, dodáme vám ji.

Poptávkový e-shop

E–shop hliníkového systému

VŠE ONLINE – bezmála 800 položek skladem v našem novém E-shopu pro snadnou a rychlou on-line poptávku. Všechny produkty představujeme ve 3D modelech a s detailními informacemi pro vaši lepší orientaci. Vstoupit do e–shopu

On-line konfigurátor dopravníků

Konfigurátor dopravníků

NAVRHNĚTE SI SAMI – rychle a jednoduše si v několika krocích v našem Konfigurátoru navrhněte přesné parametry (rozměry, typ pásu a pohonu atd.) požadovaného dopravníku a vyžádejte si naši nabídku. Otevřít konfigurátor dopravníků

MSV Brno

Prezentovali jsme se v novém designu ve vlastním stánku* z hliníkových profilů.

ALUTEC KK na MSV Brno

Mezinárodní strojírenský veletrh
2017 MSV BVV Brno

Náš vlastní stánek na BVV reprezentuje to, co umíme v ALUTEC KK nejlépe. Pomocí vlastního konstrukčního systému postavit chytré a ekonomické řešení ve výborném čase.

* 70% materiálu použitého na stavbu stánku jsme následně použili pro vlastní potřeby ve firmě. Ekonomická a funkční řešení nás baví.